כמה פעמים שמעתם על בית מלון לבילוי משפחתי, ראיתם פרסום או קראתם חוות דעת של "מישהו מטעם", העמסתם את המשפחה על האוטו, נסעתם בפקקים,  שילמתם ממיטב כספכם ובסוף התאכזבתם קשות.

אתר "מלון טיוי" malonTV.info מרכז עבורכם מידע בסיסי ומציג סרטוני וידאו קצרים על בתי מלון נבחרים בישראל ומאפשר לכם לקבל את ההתרשמות הטובה ביותר מהמלון, הרבה לפני שאתם מזמינים מלון. בעצם אתם ממש יכולים לראות מה אתם עומדים לקבל ולאן אתם עומדים להגיע, לפני שבכלל ביצעתם הזמנת מלון..

פורטל מלון TV (מלונות ב- TV) מאפשר לכם לעשות בחירה מושכלת של המלון בו אתם מתכננים לנפוש, ולהזמין ישירות מאתר בוקינג שמתחייב למחיר הזול ביותר.

האתר אינו מתיימר להציג את כל המלונות במדינת ישראל. להיפך – האתר במכוון מציג מספר מלונות נבחרים – מומלצים (הרי בסופו של דבר, לכמה בתי מלון אתם יוצאים בשנה. אם יהיו כאן אלף בתי מלון, הדבר רק יקשה עליכם). כל זאת, בליווי אינפורמציה בסיסית וסרטון וידאו קצר, ממנו, לפי תפיסתנו, תוכלו לקבל את הרושם הנכון, עבור כל אחד ואחת מכם באופן סובייקטיבי – בדיוק עבורכם ולפי טעמכם האישי – משפחתי.

לאחר שתראו מספר סרטונים של בתי המלון ביניהן אתם מתלבטים, תוכלו לבחור באופן מושכל יותר את המלון ואז הסיכוי שאכן תהיו מרוצים גבוה הרבה יותר, מכל דרך בחירה אחרת.

כעת, מה שנותר לכם הוא לראות, לבחור ואז לצאת לנופש זוגי או משפחתי, רק עם בן / בת הזוג, או עם המשפחה והילדים. הקליקו על קישור ההזמנה ובצעו הזמנה און ליין במחיר הטוב ביותר.

אגב, אם בקרתם באחד המלונות במופיעים באתר וצילמתם סרטון שמשקף לדעתכם טוב יותר את בית המלון – אתם מוזמנים להעלות אותה ל"יו-טיוב" ולשלוח את הקישור לסרטון אלינו, באמצעות האימייל. יתכן והסרטון שלכם יככב כאן.