שימושון טוב                          הוסף למועדפים                    צימרים

 

פורטל האטרקציות המצולמות של ישראל

 

 דף הבית            אודות  

  אטרקציות          קניונים

  קלאב הוטל דיל

  בתי קולנוע

  שלח לחבר

מלונות מומלצים מצולמים - בתי מלון בישראל, באילת, בתל אביב, בטבריה, בחיפה, בצפון, במרכז, בדרום.

כמה פעמים שמעתם על אטרקציה לבילוי משפחתי עם הילדים, ראיתם פרסום או קראתם חוות דעת של "מישהו מטעם", העמסתם את המשפחה על האוטו, נסעתם בפקקים, חיכיתם בתור, שילמתם ממיטב כספכם ובסוף התאכזבתם קשות.

 

אתר "מלון טיוי" malonTV.info מרכז עבורכם מידע בסיסי ומציג סרטוני וידאו קצרים על בתי מלון נבחרים בישראל ומאפשר לכם לקבל את ההתרשמות הטובה ביותר מהמלון, הרבה לפני שאתם מזמינים מלון. בעצם אתם ממש יכולים לראות מה אתם עומדים לקבל ולאן אתם עומדים להגיע, לפני שבכלל ביצעתם הזמנת מלון..

 

פורטל מלון TV (מלונות ב- TV) מאפשר לכם לעשות בחירה מושכלת של המלון בו אתם מתכננים לנפוש.

 

האתר אינו מתיימר להציג את כל המלונות במדינת ישראל. להיפך - האתר במכוון מציג מספר מלונות נבחרים - מומלצים (הרי בסופו של דבר, לכמה בתי מלון אתם יוצאים בשנה. אם יהיו כאן אלף בתי מלון, הדבר רק יקשה עליכם). כל זאת, בליווי אינפורמציה בסיסית וסרטון וידאו קצר, ממנו, לפי תפיסתנו, תוכלו לקבל את הרושם הנכון, עבור כל אחד ואחת מכם באופן סובייקטיבי - בדיוק עבורכם ולפי טעמכם האישי - משפחתי.

 

לאחר שתראו מספר סרטונים של האטרקציות ביניהן אתם מתלבטים, תוכלו לבחור באופן מושכל יותר את המלון ואז הסיכוי שאכן תהיו מרוצים גבוה הרבה יותר, מכל דרך בחירה אחרת.

 

כעת, מה שנותר לכם הוא לראות, לבחור ואז לצאת לנופש זוגי או משפחתי, רק עם בן / בת הזוג, או עם המשפחה והילדים.

 

אגב, אם בקרתם באחד המלונות במופיעים באתר וצילמתם סרטון שמשקף לדעתכם טוב יותר את בית המלון - אתם מוזמנים להעלות אותה ל"יו-טיוב" ולשלוח את הקישור לסרטון אלינו, באמצעות האימייל. יתכן והסרטון שלכם יככב כאן.

 


ניתן להזמין מראש מקומות לרוב בתי המלון ישירות באינטרנט במחירים מוזלים. להזמנת בית מלון בארץ - הקליקו כאן.

 

 

  אם אתם בצוות הניהול של מלון איכותי ואתם מעוניינים שהמלון יופיע כאן - פנו אלינו ובדקו את האפשרות להופיע כאן.

 

דף הבית                         בקשה להוספת אתר             הודעה על קישור שבור              כתוב אלינו               פרסם אצלנו                     המלץ לחבר

© כל הזכויות שמורות לאתר malonTV.info  מלוןTV . אינפו

אין הנהלת האתר אחראית לכל שימוש שנעשה במידע שנמצא באתר או באתרים אליהם מקשר האתר או מפרסמים הנמצאים באתר.

קלאב הוטל  עיצוב גרפי  בתי מלון  שימושון  לאן השבת  זה פה דף בית ויזואלי  בתי קולנוע  עיריות בישראל  קניונים  תדלוק מוזל   טופס הזמנת פרסום